KnowledgeGraph on graafikas ja disainis 21. kohal

Meil on hea meel teatada, et KnowledgeGraph saavutas App Store’i graafika ja disaini kategoorias #21! See verstapost peegeldab meie pühendumust pakkuda võimsat ja intuitiivset tööriista andmete muutmiseks sisukateks teadmiste graafikuteks.

Mis on KnowledgeGraph?
KnowledgeGraph on ülim rakendus kõikehõlmavate teadmiste graafikute loomiseks iOS-is, macOS-is ja visionOS-is. Olenemata sellest, kas olete teadlane, üliõpilane või andmete entusiast, KnowledgeGraph aitab teil keerulisi suhteid ja teadmisi visuaalselt köitval viisil visualiseerida.

KnowledgeGraphi põhifunktsioonid

1. Intuitiivne andmesisestus
Sisestage oma andmed sujuvalt, et luua hõlpsasti kohandatud teadmiste graafikuid. Meie kasutajasõbralik liides muudab andmete sisestamise lihtsaks ja tõhusaks, võimaldades teil keskenduda andmete analüüsimisele.

2. Andmete import
Muutke graafiku loomise protsessi sujuvamaks, importides andmeid hõlpsalt CSV-failidest. See funktsioon tagab, et saate oma olemasolevate andmekogumitega kiiresti ilma probleemideta alustada.

3. Stiilne disain
Looge keerukaid andmevisualisatsioone meie kasutajasõbraliku ja visuaalselt atraktiivse liidesega. Meie disainitööriistad võimaldavad teil koostada professionaalse kvaliteediga graafikuid, mis on nii informatiivsed kui ka esteetiliselt meeldivad.

4. Kohandatavad sõlmed ja servad
Isikupärastage oma graafikuid erinevate stiilide ja värvivalikutega selgete ja selgete esituste jaoks. Kohandage sõlmi ja servi, et tõhusalt esile tõsta olulisi andmepunkte ja seoseid.

5. Kvaliteetne eksport
Jagage ja integreerige oma teadmiste graafikuid kõrge eraldusvõimega ekspordiga, mis sobib suurepäraselt esitluste ja aruannete jaoks. Veenduge, et teie andmete visualiseeringud oleksid vaid mõne klõpsuga esitlusvalmis.

6. Platvormideülene optimeerimine
Optimeeritud iOS-i, macOS-i ja visionOS-i jaoks, et tagada sujuv ja tõhus kasutuskogemus kõigis seadmetes. Nautige sujuvat kogemust olenemata sellest, kas töötate oma iPhone’is, iPadis, Macis või kasutate visionOS-i.

Miks valida KnowledgeGraph?
KnowledgeGraph on loodud teie andmete muutmiseks kasutatavaks ülevaateks. Meie rakendusega saate luua üksikasjalikke ja interaktiivseid teadmiste graafikuid, mis muudavad keerukate andmete mõistmise ja analüüsimise lihtsaks. Meie hiljutine tõus pildi ja kujunduse edetabelis 21. kohale on tunnistus rakenduse kasvavast populaarsusest ja väärtusest, mida see meie kasutajatele pakub.

Liituge meie kasvava kogukonnaga

Laadige KnowledgeGraph kohe alla ja saage osaks kogukonnast, mis väärtustab andmete visualiseerimise jõudu. Avage oma andmete kogu potentsiaal tööriistaga, mis on nii võimas kui ka hõlpsasti kasutatav.

Päringute või soovituste korral võtke ühendust meie spetsiaalse tugimeeskonnaga. Teie tagasiside on meile hindamatu ja aitab meil jätkuvalt täiustada ja uuendada.

Laadige alla KnowledgeGraph ja alustage põhjalike teadmiste graafikute loomist juba täna!

rakenduste pood

KnowledgeGraph - Täpsem tootejaht

Täname teid KnowledgeGraphi toetamise eest. Siin on võimalus muuta andmed teadmisteks, üks graafik korraga! 🚀

Have A Try !
Have A Try !