„KnowledgeGraph“ grafikos ir dizaino srityje užima 21 vietą

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad „KnowledgeGraph“ užėmė 21 vietą „App Store“ grafikos ir dizaino kategorijoje! Šis etapas atspindi mūsų įsipareigojimą teikti galingą ir intuityvų įrankį duomenims paversti įžvalgiomis žinių diagramomis.

Kas yra KnowledgeGraph?
KnowledgeGraph yra geriausia programa, skirta kurti išsamias žinių diagramas iOS, macOS ir visionOS. Nesvarbu, ar esate mokslininkas, studentas ar duomenų entuziastas, „KnowledgeGraph“ padeda vizualiai įtikinamai vizualizuoti sudėtingus santykius ir įžvalgas.

Pagrindinės „KnowledgeGraph“ savybės

1. Intuityvus duomenų įvedimas
Sklandžiai įveskite duomenis, kad lengvai sukurtumėte tinkintas žinių diagramas. Mūsų patogi sąsaja leidžia lengvai ir efektyviai įvesti duomenis, todėl galite sutelkti dėmesį į duomenų analizę.

2. Duomenų importavimas
Supaprastinkite diagramos kūrimo procesą lengvai importuodami duomenis iš CSV failų. Ši funkcija užtikrina, kad galite greitai ir be vargo pradėti naudotis esamais duomenų rinkiniais.

3. Aptakus dizainas
Kurkite sudėtingas duomenų vizualizacijas naudodami patogią ir vizualiai patrauklią sąsają. Mūsų projektavimo įrankiai leidžia sukurti profesionalios kokybės grafikus, kurie būtų informatyvūs ir estetiški.

4. Pritaikomi mazgai ir kraštai
Suasmeninkite savo grafikus naudodami įvairius stilius ir spalvų parinktis, kad gautumėte aiškius ir skirtingus vaizdus. Tinkinkite mazgus ir kraštus, kad efektyviai paryškintumėte svarbius duomenų taškus ir ryšius.

5. Aukštos kokybės eksportas
Bendrinkite ir integruokite savo žinių diagramas naudodami didelės raiškos eksportą, puikiai tinkantį pristatymams ir ataskaitoms. Vos keliais paspaudimais įsitikinkite, kad jūsų duomenų vizualizacijos yra paruoštos pristatymui.

6. Kelių platformų optimizavimas
Optimizuotas iOS, macOS ir visionOS, siekiant užtikrinti sklandų ir veiksmingą naudotojo patirtį visuose įrenginiuose. Mėgaukitės sklandžia patirtimi, nesvarbu, ar dirbate su „iPhone“, „iPad“, „Mac“, ar naudojate „visionOS“.

Kodėl verta rinktis KnowledgeGraph?
„KnowledgeGraph“ skirta paversti jūsų duomenis veiksmingomis įžvalgomis. Naudodami mūsų programą galite sukurti išsamias ir interaktyvias žinių diagramas, kurios palengvina sudėtingų duomenų supratimą ir analizę. Neseniai išaugome į 21 vietą vaizdų ir dizaino diagramoje rodo augantį programos populiarumą ir jos teikiamą vertę mūsų vartotojams.

Prisijunkite prie mūsų augančios bendruomenės

Atsisiųskite KnowledgeGraph dabar ir tapkite bendruomenės, kuri vertina duomenų vizualizavimo galią, dalimi. Išnaudokite visą duomenų potencialą naudodami įrankį, kuris yra galingas ir paprastas naudoti.

Jei turite klausimų ar pasiūlymų, susisiekite su mūsų specialia palaikymo komanda. Jūsų atsiliepimai mums yra neįkainojami ir padeda mums toliau tobulėti bei kurti naujoves.

Atsisiųskite „KnowledgeGraph“ ir pradėkite kurti įžvalgius žinių grafikus jau šiandien!

Programėlių parduotuvė

KnowledgeGraph – Išplėstinė žinių bazė

Dėkojame, kad palaikote „KnowledgeGraph“. Štai kaip duomenis paversti žiniomis, po vieną diagramą! 🚀

Have A Try !
Have A Try !