„IDWaterMark“ – verslo sąraše užėmė 8 vietą

Šiuolaikinėje skaitmeninėje eroje vaizdų ir darbų apsauga ir demonstravimas tapo svarbiau nei bet kada anksčiau. „IDWaterMark“ yra tvirta programa, sukurta taip, kad atitiktų visus jūsų vandens ženklų naudojimo poreikius, užtikrinant sklandžią patirtį jūsų įrenginiuose. Mūsų programa suteikia jums galimybę patobulinti savo vaizdus naudojant profesionalius vandens ženklus ir pridėti unikalų ženklą jūsų kūriniams.
Pagrindiniai bruožai

Universalus formato palaikymas:
Lengvai redaguokite ir lengvai redaguokite įvairius vaizdų formatus ir vandenženkliais.

Pritaikomi vandens ženklai:
Pritaikykite savo vandens ženklus iki tobulumo, rinkitės iš įvairių šriftų, spalvų, dydžių, pasukimo kampų ir stilių, kad atitiktų jūsų unikalią estetiką.

Turtingos vandens ženklų parinktys:
Ištirkite įvairias vandenženklio galimybes, pridėdami vieną vandens ženklą, ar pasieksite visą aprėptį naudojant kelis vandens ženklus.

Kūrybinis veidrodžio apvertimas:
Išlaisvinkite kūrybiškumą vartydami vandens ženklus horizontaliai arba vertikaliai, pridėdami unikalių ir patrauklių efektų savo vaizdams.

Patogi vartotojo sąsaja:
Mėgaukitės sklandžia redagavimo patirtimi naudodami mūsų intuityvią ir patogią sąsają, todėl vandens ženklai yra prieinami visiems.

Aukštos kokybės eksportas:
Eksportuokite savo vaizdus su vandens ženklais didele raiška, kad galėtumėte lengvai bendrinti arba integruoti į savo projektus.

Kelių failų pasirinkimas ir PDF vandenženklis (tik „MacOS“ versija):
Kelių failų pasirinkimo vienu metu ir vandens ženklų pridėjimo prie PDF failų palaikymas, žymiai pagerinantis darbo eigos efektyvumą.

Taikymo scenarijai

Fotografai ir dizaineriai:
Pridėkite suasmenintų vandens ženklų prie savo darbo, apsaugodami savo autorių teises ir pademonstruodami savo prekės ženklą.

Įmonės ir rinkodaros komandos:
Pridėkite įmonės logotipus prie produktų vaizdų, padidindami prekės ženklo žinomumą.

Socialinės žiniasklaidos vartotojai:
Greitai pridėkite vandens ženklų prie bendrinamų vaizdų, kad išvengtumėte neteisėto naudojimo ir platinimo.

Švietimas ir akademinė bendruomenė:
Pridėkite identifikatorių prie mokymo medžiagos ir mokslinių tyrimų rezultatų, užtikrindami intelektinės nuosavybės saugumą.

Išvada

Paverskite savo vaizdus į vizualiai patrauklius kūrinius naudodami IDWaterMark. Atsisiųskite dabar ir suteikite savo kūriniams profesionalumo!

https://apps.apple.com/us/app/idwatermark-file-watermark/id6449404503

Have A Try !
Have A Try !